paket ve ambalajlama
paket ve ambalajlama

1987’den beri evden eve nakliyat sektöründe ciddi gelişme gösteren, Mehmet BEY kordinatöründeki şirketimizin bünyesinde çalışmakta olduğu ‘evden eve nakliyat’ paketleme alanında gerekli belgelere sahip 35 kişilik ‘evden eve nakliyat’ paketleme elemanları ile geleceği geçmişe taşıyıp geçmişin izinde yürümektedir. Yılların tecrübesi ile harmanlaşan yeni nesil teknolojinin müşterilerimize evden eve nakliyat alanında sorunsuz ve güler yüzlü hizmet almasını sağlamaktadır.

Peki Nedir Bu Paketleme Sistemi ?

Kısaca özetlemek gerekirse paketleme sistemi genel olarak sıradan kolileme vs. falan değil bu anlayışın çokta dışında bir sistemi kullanmaktayız. Çevre dostu ambalaj malzemeleri kullanarak çocuklarımıza daha iyi bir gelecek için durmadan daha iyisi için çabalıyoruz. Evden eve nakliyat için yapılan ambalaj ciddi anlamda yetersiz kalıyordu. Şirketimizin türk mühendis odalarının iş birliğiyle geliştirdiği ambalaj makinaları ile kendi tesislerimizde çok daha az karbondioksit salımı ile ambalaj ürünleri üretmekteyiz.

Eşyalar Nasıl Paketlenmeli ?

Eşyalar ilk olarak gerekli korumalarla yani strafor malzemesiyle üretilen koruma köpügü ile gerekli yerlere sabitlenir. ( mobilya kenarları , beyazeşya kenarları , cam eşya kenarları ) daha sonra hijyenik açısından önce nakliye tipi siyah / kırmızı /yeşil / sarı / mavi renkteki streç film ile komple streçlenir. Daha sonra fabrikadan çıkmış hiç kullanılmamış olan blanketler ile sarılır. Daha sonra yine aynı fabrikadan çıkmış olan ve kullanılmamış havalı naylon diye hitap ettiğimiz pıtpıt lar ile sarılmaktadır. Son olarak eşya ile ilgili bilgilerin olacağı etiketler doldurulup yapıştırılır.