ümraniye nakliye

Çağımız  sorunlarından biri olan evden eve nakliyat, ETİLER semtine ETİLER EVDEN EVE NAKLİYAT adı altında yaptığımız çözüm odaklı projemiz 01.08.2016 tarihinde ANADOLU TAŞIMACILIK ortaklığı ile devreye girmiştir.

Bu projede;

-Yenilikçi ETİLER EVDEN EVE NAKLİYAT anlayışı

-A kalite evden eve nakliyat materyalleri (1.sınıf evden eve nakliyat  materyalleri)

-ETİLER semtinde adı duyulur bir evden eve nakliyat firması olmak.

-Geniş müşteri kitlesine hizmet vermek.

Günümüzde ETİLER semtinde ün kazanmış;NUSRET ET, ADEM TERZİ ,BARBER’S CLUB .Gibi çeşitli alanlarda yüksek kalitede hizmet veren şirketlerin yanında olan ETİLER EVDEN EVE NAKLİYAT  Etiler semtinde

ETİLER ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

ETİLER EVDEN EVE NAKLİYAT

ETİLER EŞYA DEPOLAMA

ETİLER VİLLA TAŞIMACILIĞI

ETİLER PARCA EŞYA TAŞIMACILIĞI  gibi hizmet alanlarında ün sahibi olmuştur.

ETİLER ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT  İstanbul ‘da birçok semtlerde eski yapıtlar olduğudan dolayı binalarda ASANSÖR bulunmamaktadır. Bu semtlerin arasında ETİLER’de bulunmaktadır.Ve dar bina merdivenlerinde ister istemez ufak çizikler olmaktadır. Ve bu tarz olay gerek müşterinin gerekse Nakliye şirketinin başını ağrıtmaktadır.ETİLER EVDEN EVE NAKLİYAT olarak bu tarz olaylara DUR dedik ve hizmet yelpazemize ANADOLU Makina ortaklığı ile ETİLER EVDEN EVE NAKLİYAT olarak ETİLER ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT hizmeti vermekteyiz.

Neden ETİLER EVDEN EVE NAKLİYAT ?

Anket şirketleri ve noter eşliğinde yapılan seçimlerde Türkiye geneli en iyi ve kaliteli nakliye hizmeti veren EGETÜRK EVDEN EVE NAKLİYAT  bu hizmet anlayışını ETİLER semtine ulaştırıp ETİLER EVDEN EVE NAKLİYAT  olarak hizmet ağını genişletmiştir.

ETİLER EVDEN EVE NAKLİYAT olarak bünyemizde özel çözümler arasında her ebatta araçlar ile evden eve nakliyat alanında her ebatta eşyalarınız için 7/24  EVDEN EVE NAKLİYAT ,ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT hizmeti vermektedir. Araçlarımız tamamen EVDEN EVE NAKLİYAT alanlarında kullanılabilecek şekilde özel üretimdir. Dünya markaları arasında olan MERCEDES-BENZ ve MAN  kamyon üretici firmalarının ürettiği havalı süspansiyon antika taşımacılığı için kilitli kasalar ile EVDEN EVE NAKLİYAT konusunda olusabiecek sorunlar ortadan kaldırılmıştır.