ümraniye nakliye

MECİDİYEKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT firması olarak İstanbul ‘un geneline hizmet vermekte olan şirketimiz yılların vermiş olduğu tecrübe ile günümüze kadar ulaşmıştır.MECİDİYEKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT alanında uzman ekiple eşyalarınızın zarar görmemesi için yapılan ambalajlama işlemini kusursuz şekilde yerine getirerek sizleri taşınmaya hazırlar.

MECİDİYEKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT müşteri memnuniyetini esas alarak yola çıkmış ve bu yolda bir çok yenilikler yapmıştır.Son model taşınma araçları ile sarsıntıyı sıfıra indirmiş,kıyafetlerinizin kırışmaması için kıyafet dolapları bulundurmaktadır.MECİDİYEKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT korkularınızı yenmenize yardımcı oluyor tüm eşyalarınızın sigortalı bir şekilde taşınmasını sağlayan MECİDİYEKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT tüm konularda yanınızda olmaya devam ediyor.

Eşyalarınız evinize sığmıyor ?

MECİDİYEKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT artık MECİDİYEKÖY EŞYA DEPOLAMA hizmeti ile atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı sizler için depolamaktadır

MECİDİYEKÖY EŞYA DEPOLAMA hizmeti ile sigorta dahilinde uygun depolama fiyatları ile eşyalarınızı size yük olmaktan kurtarıyoruz.MECİDİYEKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT  güvencesi ile aylık-yıllık sözleşmeler yaparak eşyalarınızı güvene alabilrsiniz.

ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK korkunuz mu oldu?

MECİDİYEKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT eşyalarınızın yoğunlğuna göre araç secenekleri ile sizlere özel ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK ayrıcalığı tanıyor.MECİDİYEKÖY ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT hizmeti ile haftalık hızlı servisler ile acil paketleriniz ve parça eşyalarınızı aynı gün içinde teslim etmektedir.

MECİDİYEKÖY ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT  hizmetinden yararlanmak ve size özel indirimli fiyatlar için : 0212 526 00 44 – 0531 778 90 79