Nakliyat

EGETÜRK EVDEN EVE NAKLİYAT 1987’den günümüze kadar evden eve nakliyat sektöründe getirdiği yeniliklerle anılmaktadır.

Günümüz teknolojisinin beraberinde getirdiği sorunlar evden eve nakliyat sektörününde ciddi anlamda tahrip edildiği doğrudur. Bu bilinçsiz büyümenin verdiği sıkıntılar ile insanların birçok kötü yargılara ulaştığı doğrudur. Evden eve nakliyat alanında da böyle olunca iş başa düştü diyerek bir çok yeniliğe imza atmak için 2001’den bu yana evden eve nakliyat alanında ciddi çalışmalar yaptık. Bunun sonucunda halkımıza Evden eve nakliyat sektöründe sorunsuz ve tavsiyeli çalışma prensibimizi kanıtladık. Günümüzde dijital teknolojinin zararlı kullanımı ve dürüst olmayan kişiler tarafından evden eve nakliyat sektöründe oluşan sorunların önüne geçmeye çalışıyoruz.

Biz Kimiz ?

1978 yılında İSTANBUL’un KADIKÖY semtinde ufak kamyonetler ile eşya taşımacılığı yapan iki kardeşin dişiyle tırnağıyla kazıyıp bugünlere getirdiği koca bir EGETÜRK EVDEN EVE NAKLİYAT ailesiyiz. Çanakkale savaşında kağnılar ile cepheye mermi taşıyan cüney nene ile cephede gazi düşen hamit dedenin torunları zorunlu olarak o yıllarda Selanikten önce çanakkale’ye sonra ise istanbul’a göç etmiş. 1987′ ye kadar İSTANBUL da ufak çaplı araçlar ile taşımacılık yaparak yavaş yavaş o küçücük Kadıköy kasabasında isimlerini duyurmaya başlamışlardır. 1987’de evden eve nakliyat sektörüne atılmayı düşünüp kararlaştıran Mehmet ile Medeni kardeşler ilk ekmek teknesi olan ANADOL kamyonetlerini hatırlamak amaçlı ve Anadolu bölgesinin o zaman ki kahramanlıklarına müteakiben ANADOLU EVDEN EVE NAKLİYAT adında sektörün ilk kurucuları arasında isimlerini yazdırmayı başarmıştır. 1988 ‘ FORD D1210 markalı büyük kamyonlar ile evden eve nakliyat alanında hizmet vermeye başlamıştır. 1990 yılında devlet desteği ile FORD’la ( koç holding ) yaptığı anlaşma ile 20 kamyon ile evden eve nakliyat alanında bir ilke imza atarak şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetini sunmaya başlamıştır. O zamanın koşullarında taşınan kamu personellerinin evden eve nakliyat hizmetini yürütmekteydik.Günden güne büyüyerek istanbul’da bir çok tanınmış insanların Evden eve nakliyat işlerini organizasyonlu şekilde yürüterek her sene adını evden eve nakliyat sektörüne lider diye yazdırmaktayız. 

2001 yılında oluşan evden eve nakliyat sektörü sorunlarına karşın , kurucularımızdan Mehmet BEY bu sorunlar karşısında reklam ajanslarına katılmadan , şirketinin doğal müşteri kitlesini bozmadan büyümeyi hedefliyordu. O yıllarda sektörde adı çok kez geçen evden eve nakliyat şirketi olmanın verdiği güç ile sadece İstanbul’un evden eve nakliyat anlayışını değil , tüm Türkiye’nin evden eve nakliyat anlayışını değiştirmek için yola koyulduk. İzmir , Ankara , Adana olmak üzere 3 evden eve nakliyat şubesini bünyemize kattık.

2003 yılında Türkiye Cumhuriyeti Almanya Başkolosluğu taşıma ihalesini üstlendiğimizde Türkiye’nin hala geri kaldığı evden eve nakliyat sektörünün artık başka ülkelerin özenmesi gerektiğini kararlaştırdık. Kurucularımızdan Medeni BEY’in Almanya’ya gerçekleştirdiği iş seyahatiyle Türkiye artık yeni bir evden eve nakliyat stiline geçiyordu. Asansörlü evden eve nakliyat’ı Türkiye’ye ilk getirdik ve Alman teknoloji şirketi HERMANN PAUS şirketi ile yaptığımız anlaşma ile halkımızın hizmetine 12 evden eve nakliyat asansörü sunduk. 

2008 yılında Ege bölgesine olan yoğunluktan dolayı şirket CEO’ larımız bu zorlukları çözümlemek için yürüttükleri ege evden eve nakliyat kampanyasını oluşturdu ve yıllarca verilen emek karşısında 1,5 milyon lira’ya mal olan projeyi yani EGETÜRK EVDEN EVE NAKLİYAT’ı Türkiye halkına sunmuştur. EGETÜRK EVDEN EVE NAKLİYAT bünyesine kazandıracağı araçlar ile personel alımıyla Türkiye ekonomisini olumlu yönde desteklemiştir. EGETÜRK EVDEN EVE NAKLİYAT artık bir ANADOLU TAŞIMACILIK LTD. ŞTİ. kuruluşu olarak tüm ege bölgesi ve türkiye geneli parça eşya taşıma ve dağıtımı görevini üstlenmiştir.

 

2010 yılında Marmara ve Ege bölgesinde çok yoğun çalışan şirketimiz evden eve nakliyat hizmetinin kesintiye uğramaması için eleman ve evden eve nakliyat araçlarını bir üst kademeye taşımıştır.Ege bölgesine olan taşımaların geneli tatil beldeleri veya mecburi taşınma olarak iki ana dal üzerine kurulmuştur.