ümraniye nakliye

Manisa ilinin genel sorunu olan evden eve nakliyat alanındaki korsan firmaların yeterli derecede evden eve nakliye hizmeti sunamamasıdır. Peki size ‘taşınmam kontrol altında’ sistemi ile eşyalarınızın herhangi sıkıntı olmayacak şekilde sigortalı taşınıcaksınız desek ?

Bu hizmet anlayışı halk arasında uzak gelse de size bir telefon kadar yakın.EGETÜRK EVDEN EVE NAKLİYAT olarak taşınma sorunlarını ortadan kaldırıyoruz siz ise yeni evinize hayatınıza kaldığı yerden devam ediyorsunuz.EGE bölgesinde son üç yılda bütün EGE BÖLGESİ ilçelerine kesintisiz hizmet veren kuruluşumuz MANİSA’nın evden eve nakliyat alanındaki şikayetlerini duyarak MANİSA ilinin ŞEHZADELER ilçesinde şube açmıştır.

MANİSA’YA NASIL GELDİk ?

2009 yılının ocak ayında MANİSA’dan DOĞU ANADOLU İLLERİNE gerçekleştirdiğimiz kamu personelleri taşımamızdan müşterimizin MANİSA’da böyle EVDEN EVE NAKLİYAT hizmetinin olmadığını söyleyip şirketimizin Ceo ‘su VOLKAN ANADOLU’ya taşınma ile ilgili memnuniyetini dile getirdi ve tabiki yorucu toplantılar üzerine MANİSA’ da evden eve nakliyat irtibat bürosu açmak için gerekli evden eve nakliyat belgeleri için yola koyulduk. Bu öykünün ardından 2009 yılının temmuz ayında EGETÜRK EVDEN EVE NAKLİYAT olarak ege bölgesinde bir ilke daha imza atarak EGETÜRK  EVDEN EVE NAKLİYAT / MANİSA DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜNÜ açmış bulunmaktayız.

EGETÜRK EVDEN EVE NAKLİYAT OLARAK MANİSA İLİNE NELER KATTIK ?

EGETÜRK EVDEN EVE NAKLİYAT ilke ve prensiplerine bağlı kalacak şekilde MANİSA ilinde ikametgah eden 50 personel alımı yapılıp genel merkezimiz olan İSTANBUL’a  4 aylık  eğitim için gönderildi.MANİSA ekonomisinede ciiddi anlamda değer katmıştır.

MANİSA EVDEN EVE NAKLİYAT DENİNCE NEDEN AKLA GELEN İLK FİRMAYIZ ?

1987’den beri evden eve nakliyat alanında ciddi anlamda yeniliklere imza atan EGETÜRK EVDEN EVE NAKLİYAT ailesi olarak MANİSA ilimizin daha sağlam ve sorunsuz taşınma isteğini yerine getirdiğimiz için MANİSA EVDEN EVE NAKLİYAT denilince akla ilk  EGETÜRK EVDEN EVE NAKLİYAT ailesinin evden eve nakliyat alanında güleryüzlü ve sağlam ekibi akıllara ilk gelmektedir.

MANİSA EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİMİZ.