ümraniye nakliye
İZMİR'DE EV TAŞIMA İÇİN NEDEN EGETÜRK EVDEN EVE NAKLİYAT ?

EGE’nin incisi olan İZMİR’de ne yazık ki güvenilir ve kurumsal çalışan evden eve nakliyat firması yok idi.

Firmamız İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT adlı projesi ile İZMİR’de 3 adet evden eve nakliyat bürosu açtı. (ışıkkent , bornova , konak) . İZMİR’de sadece bununla yetinmedik ! Avrupa kalitesini İZMİR’e taşıdık.

AVRUPA KALİTESİNDE EVDEN EVE NAKLİYAT NE DEMEK ?

2011 yılında 15 kişilik ebimiz ile 6 aylık avrupa seyahatiyle bir çok ülkede ki taşıma stilini gördük ve bunu Aadolu’nun hizmet aşkı ile harmanladık. Bu birikim ve çabamızı İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT projemizde uygulamaya başladık.Almanya’da ki mühendisler ile yaptığımız anlaşmada İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT için Türk makine standartlarına uygun 9 adet evden eve nakliyat asansörü ihalesini başlattık. Bu anlaşmada her konuda yanımızda olan PAUS mobil asansör hizmetleri Almanya – emsbüren ‘ de ki fabrikasını gezdirip detaylı bilgi vererek asansör yapımına başlandı. Her şubeye 3 adet asansör vererek 1 senelik eğitim semirleri vererek siz müşterilerimizin daha kaliteli ve sorunsuz taşınmanızı hedefledik.

İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT’ın izlediği hizmet anlayışı nasıldır.

İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT olarak verdiğimiz hizmet tamamen müşteri rahatlığına odaklı bir evden eve nakliyat anlayışıdır.Özetle anlatmak gerekirse; müşterilerimiz arama motorlarından İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT yazıp iletişim numaralarımızdan ulaşıp İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT projesi dahilinde bilgi ve hizmet almak istiyorum demeleri yeterlidir.

İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT ne tür ambalaj materyalleri kullanır ?

Almanya’dan getirttiğimiz ambalaj üretim makinaları ile YERLİ hammademizi kullanarak özel ambalaj malzemelerimizi üretmekteyiz. Kağıtlı havalı naylon, tek kullanımlık battaniyeli havalı naylon , ince havalı naylon , kırmızı havalı naylon , mukavvalı koli , kırılacaklar için iz bırakmayan yağlı kağıt , mobilyalarda iz bırakmayan bantlar , siyah – kırmızı streç.

İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT olarak her zaman daha iyisini hedefledik ve her ne koşulda olursa olsun İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT ailesini büyültmeye çalışıyoruz.

peki siz hala İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT’I arayıp eviniz için uygun taşıma stilinizi sormadınız mı ?